etusivulle
 

HUOM!
Copy/paste (kopio/liitä) sähköpostiosoite postiohjelmaasi.
Korvaa sähköpostiosoitteen välistä merkit (at) @ -merkillä
61
Sivustoon on linkitetty
Adobe pdf-tiedostoja.
Päivitä tarvittaessa
reader-ohjelmasi:
Adobe Acrobat Reader

Sukuyhdistys 52
Sjöstedt-suvun sukuyhdistys ry52
Sukuneuvosto 54
54
414
Sjöstedt -suvun sukuneuvoston kokous Vesilahdella 9.10.2016.
Kuvassa sukuneuvoston jäseniä ja puolisoita.
Anneli Kesola (esimies) - Anneli.Kesola(at)lempaala.fi

Pispa Maija (varaesimies) - maija.pispa(at)gmail.com

Heikki S. Järvinen (rahastonhoitaja) - heikki.jarvinen(at)elisanet.fi

Elina Kesola (sihteeri) - elina.kesola(at)luukku.com

Vesa Ania - vesa.ania(at)hotmail.com

Markku Huikkola - markku.huikkola(at)gmail.com

Merja Kumpulainen - merja.kumpulainen(at)lahitapiola.fi

Ilkka Ristimäki - ristimaki(at)kolumbus.fi

Anneli Sjöstedt - sjostedtanneli(at)gmail.com

Arto Sahramaa - arto.sahramaa(at)vihti.fi

Jyrki Vesikansa (kunniaesimies) - jyrki.vesikansa(at)kolumbus.fi 435
sivun alkuunsivun alkuun